کیسه های کامپوزیت شیشه ای

کیسه های کامپوزیت شیشه ای

لایه های تشکیل دهنده کیسه های کامپوزیت شیشه ای

 1- پلی پروپیلن بافته شده شفاف

Pp(poly propylene)

2- پلی اتیلن اکستروژن شده

Pe(poly ethylene)

3-لفاف چاپ شده کرونا دار

 Opp(oreinted poly propylene)

4- لفاف لمینت شده کرونا دار برای حفاظت از چاپ

Opp (oreinted poly propylene)

مقاومت کیسه های کامپوزیت شیشه ای

این کیسه ها به دلیل چهار لایه بودن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر پرتاب، نور، رطوبت، باکتری ها و نفوذ قارچ بوده و در ضمن دارای بالاترین کیفیت چاپ بدون محدودیت در تغییر رنگ و تصویر می باشد.

نوع دوخت و بافت کیسه های کامپوزیت شیشه ای

این کیسه ها به دو صورت دوخت نخی و ته پاکتی تولید می گردد و در ضمن اینکه برای تنوع در طراحی این قابلیت وجود دارد که بافت کیسه بصورت تیوپینگ در پشت کیسه و در کنج و همچنین در داخل گاست کیسه قرار بگیرد.

قیمت کیسه های کامپوزیت شیشه ای

این کیسه بسیار مقرون به صرفه بوده نسبت به سایر بسته بندی ها و همچنین در اکثر صنایع وشرکت هایی از قبیل کشاورزی، دام و طیور، غذایی، ساختمانی، پتروشیمی، رنگ و پلیمر، درب و پنجره، دارویی، بهداشتی، پزشکی، مخابراتی، بازرگانی، آتش نشانی و ضد حریق، لوازم خانگی، کاشی و سرامیک، محیط زیست، الکترونیک، ضایعات و .... قابل استفاده می باشد.

سایز کیسه های کامپوزیت شیشه ای

این کیسه ها از عرض 30 سانتیمتر (با 10 سانتیمتر گاست) الی 60 سانتیمتر (با 10 سانتیمتر گاست) و همچنین از ارتفاع 40 سانتیمتر الی 120 سانتیمتر تولید می گردد.با توجه به ابعاد کیسه و حجم ماده پر کننده این کیسه ها از سایز 5 کیلوگرمی تا 50 کیلوگرمی قابلیت تولید دارند.

چاپ کیسه های کامپوزیت شیشه ای

این کیسه ها به دو صورت چاپ با کلیشه ژلاتینی و دستگاه فلگسو و همچنین با سیلندر حکاکی شده و دستگاه هلیو با بالاترین کیفیت و بدون محدودیت قابلیت چاپ دارند.شایان ذکر است کیسه های کامپوزیت شیشه ای بدون چاپ و یا به صورت تک رنگ قابل تولید می باشد. این کیسه ها به خاطر شیشه ای بودن این قابلیت رو دارند که روی بسته بندی پنجره ای بی رنگ برای نمایش جنس داخل آن ایجاد کرد.

جهت سفارش کیسه های کامپوزیت شیشه ای با شرکت مدرن پک تماس بگیرید.

اطلاعات تماس شرکت مدرن پک

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

۰۲۱-۲۶۲۴۴۵۳۱ ۰۲۱-۲۶۲۴۴۹۳۴