کیسه های گونی لمینتی

کیسه های گونی لمینتی

لایه های تشکیل دهنده کیسه های گونی لمینتی

 1- پلی پروپیلن بافته شده

Pp(poly propylene)

2- پلی اتیلن اکستروژن شده

Pe(poly ethylene)

مقاومت کیسه های گونی لمینتی

این کیسه ها به دلیل دو لایه بودن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر پرتاب، رطوبت، باکتری ها و نفوذ قارچ بوده و در ضمن دارای بالاترین کیفیت ولی با محدودیت در تغییر رنگ و تصویر می باشد.

نوع دوخت و بافت کیسه های گونی لمینتی

این کیسه ها به دو صورت دوخت نخی و ته پاکتی تولید می گردد و در ضمن اینکه برای تنوع در طراحی این قابلیت وجود دارد که بافت کیسه بصورت تیوپینگ در پشت کیسه و در کنج و همچنین در داخل گاست کیسه قرار بگیرد.

قیمت کیسه های گونی لمینتی

این کیسه بسیار مقرون به صرفه بوده نسبت به سایر بسته بندی ها و همچنین در اکثر صنایع وشرکت هایی از قبیل کشاورزی، دام و طیور، غذایی، ساختمانی، پتروشیمی، رنگ و پلیمر، درب و پنجره، دارویی، بهداشتی، پزشکی، مخابراتی، بازرگانی، آتش نشانی و ضد حریق، لوازم خانگی، کاشی و سرامیک، محیط زیست، الکترونیک، ضایعات و .... قابل استفاده می باشد.

سایز کیسه های  گونی لمینتی

این کیسه ها از عرض 30 سانتیمتر (با 10 سانتیمتر گاست) الی 70 سانتیمتر (با 10 سانتیمتر گاست) و همچنین از ارتفاع 40 سانتیمتر الی 110 سانتیمتر تولید می گردد. با توجه به ابعاد کیسه و حجم ماده پر کننده این کیسه ها از سایز 5 کیلوگرمی تا 50 کیلوگرمی قابلیت تولید دارند.

چاپ کیسه های گونی لمینتی

این کیسه ها به دو صورت چاپ با کلیشه ژلاتینی و دستگاه فلگسو و همچنین با سیلندر حکاکی شده و دستگاه هلیو با بالاترین کیفیت و بدون محدودیت قابلیت چاپ دارند. شایان ذکر است کیسه های گونی لمینتی بدون چاپ و یا به صورت تک رنگ قابل تولید می باشد.تعداد تغییر در رنگ و نوشته ها در تیراژ کلی این کیسه ها قابلیت تغییر هم دارند.افکت های چاپی این کیسه بسیار جذاب و چشم نواز می باشد.

جهت سفارش کیسه های کیسه های گونی لمینتی با شرکت مدرن پک تماس بگیرید.

اطلاعات تماس شرکت مدرن پک

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

۰۲۱-۲۶۲۴۴۵۳۱ ۰۲۱-۲۶۲۴۴۹۳۴