پاکت های سه طرف دوخت BOX POUCH

پاکت های سه طرف دوخت BOX POUCH

لایه های تشکیل دهنده پاکت های Box Pouch

 1- پلی اتیلن 

Pp (poly propylene)

2- پلی استر یا فویل لمینت شده

 (poly ester or aluminium)

3-لفاف چاپ شده کرونا دار با افکت های چاپی و رنگ های متالایز

 (poly ester)

شایان ذکر است پاکت های چند لایه هم بصورت لمینت وهم اکستروژن تا 7 لایه امکان تولید از رول های پلی اتیلن، پلی استر، فویل، پلی امید، کاغذ را دارند.

مقاومت پاکت های Box Pouch

این پاکت ها به دلیل چهار لایه بودن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر پرتاب، نور، رطوبت، باکتری ها و نفوذ قارچ بوده و در ضمن دارای بالاترین کیفیت چاپ بدون محدودیت در تغییر رنگ و تصویر می باشد.

نوع دوخت و بافت پاکت های Box Pouch

این پاکت ها با توجه به خورندگی و واکنش ماده پرکننده داخل پاکت با دوخت حرارتی دوخته می شوند.در بسیاری از پاکت ها از زیپ کیپ برای جلوگیری از ورود باکتری و گرد و خاک پس از باز کردن پاکت از زیپ کیپ هم استفاده می گردد

قیمت پاکت های Box Pouch

این کیسه بسیار مقرون به صرفه بوده نسبت به سایر بسته بندی ها و همچنین در اکثر صنایع وشرکت هایی از قبیل کشاورزی، دام و طیور، غذایی، ساختمانی، پتروشیمی، رنگ و پلیمر، درب و پنجره، دارویی، بهداشتی، پزشکی، مخابراتی، بازرگانی، آتش نشانی و ضد حریق، لوازم خانگی، کاشی و سرامیک، محیط زیست، الکترونیک، ضایعات و .... قابل استفاده می باشد.

سایز پاکت های Box Pouch

این پاکت ها از عرض 10 سانتیمتر الی 60 سانتیمتر  و همچنین از ارتفاع 10 سانتیمتر الی 120 سانتیمتر تولید می گردد. با توجه به ابعاد کیسه و حجم ماده پر کننده این کیسه ها از سایز 50 گرمی تا 25 کیلوگرمی قابلیت تولید دارند.

چاپ پاکت های Box Pouch

این پاکت  ها به دو صورت چاپ با کلیشه ژلاتینی و دستگاه فلگسو و همچنین با سیلندر حکاکی شده و دستگاه هلیو با بالاترین کیفیت و بدون محدودیت قابلیت چاپ دارند.شایان ذکر است کیسه های مدرن کامپوزیت بدون چاپ و یا به صورت تک رنگ قابل تولید می باشد.تعداد تغییر در رنگ و نوشته ها در تیراژ کلی این کیسه ها قابلیت تغییر هم دارند.افکت های چاپی این کیسه بسیار جذاب و چشم نواز می باشد.

جهت سفارش پاکت های سه طرف گاست BOX POUCH با شرکت مدرن پک تماس بگیرید.

اطلاعات تماس شرکت مدرن پک

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

۰۲۱-۲۶۲۴۴۵۳۱ ۰۲۱-۲۶۲۴۴۹۳۴