کیسه های کامپوزیت چهارلایه

کیسه های کامپوزیت چهارلایه

در حال حاضر صنعت بسته‌بندی در ایران به سمتی پیش می‌رود که شرکت‌ها و کارخانه‌ها تمایل دارند از کم هزینه‌ترین راه‌ها جهت بسته‌بندی محصولات خود استفاده کنند. یکی از این روش‌های بسته‌بندی به صرفه و ارزان استفاده از کیسه‌های کامپوزیت می‌باشد. کیسه‌های کامپوزیت یکی از روش‌های مناسب و کم هزینه جهت بسته‌بندی محصولاتی از جمله بسته بندی محصولات غذایی، بسته بندی دام و طیور و بسته بندی مواد معدنی می باشد.

کیسه های کامپوزیت به سبب کیفیت بالای جنس استفاده شده و مرغوب بهتر از سایر کیسه‌ها می باشد. چاپ کیسه‌های کامپوزیت نیز از جمله مواردی می باشد که انتخاب بسته بندی از جنس کیسه های کامپوزیت را در اولویت قرار می دهد. علاوه بر تنوع چاپ نوع دوخت این کیسه های نیز در انتخاب کیسه های کامپوزیت موثر واقع شده است.

جنس کیسه های کامپوزیت چهار لایه

کیسه های کامپوزیت چهار لایه که توسط شرکت مدرن پک ارائه می گردد دارای ساختاری مقاوم می باشد. در ساخت این کیسه ها از موادی همچون پلی پروپیلن بافته شده، پلی اتیلن اکستروژن شده، لفاف چاپ شده کرونا دار، لفاف لمینت شده کرونادار برای حفاظت از چاپ استفاده شده است.

مقاومت کیسه های کاموزیت چهار لایه

مقاومت کیسه های کامپوزیت چهار لایه شرکت مدرن پک بسیار بالاست به طوری که در برابر پرتاب، نور، رطوبت، باکتری ها و نفوذ قارچ ها بسیار مقاوم می باشد. برای سفارش کیسه های کامپوزیت شرکت مدرن پک هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ و تصویر نخواهید داشت. چاپ تصویر و رنگ انتخابی شما روی کیسه های کامپوزیت چهارلایه بدون هیچ گونه محدودیتی قابل انجام می باشد. 

شرکت مدرن پک با سابقه درخشان در زمینه چاپ و بسته بندی آماده ارائه خدمت به تمام مشتریان عزیز می باشد. کیسه های کامپوزیت تولید شده توسط شرکت مدرن پک با بکارگیری بهترین متریال و روش های روز دنیا، بهترین نوع بسته بندی برای محصولات مختلف می باشد.

دوخت و بافت کیسه های کامپوزیت چهار لایه

کیسه های کامپوزیت چهارلایه تولید شده توسط شرکت مدرن پک به دو صورت دوخت نخی و دوخت ته پاکتی انجام می شود. در صورت تمایل شما و برای تنوع در طراحی ها این قابلیت وجود دارد که بافت کیسه ها به صورت تیوپینگ در پشت کیسه و در کنج و همچنین در داخل گاست کیسه قرار بگیرد.

قیمت کیسه های کامپوزیت چهار لایه

در مقایسه با سایر بسته بندی ها انتخاب کیسه های کامپوزیت چهار لایه بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا نسبت به دیگر بسته بندی ها قیمت بسیار مناسب تری دارد. از کیسه های کامپوزیت چهار لایه می توان در بسیاری از صنایع از جمله بسته بندی صنایع دارویی، بسته بندی صنایع ساختمانی، بسته بندی صنایع بهداشتی، بسته بندی صنایع غذایی و کشاورزی استفاده نمود.

شرکت مدرن پک با ارائه قیمت مناسب کیسه های کامپوزیت چهار لایه آماده عقد قرارداد با کارخانجات صنایع غذایی و بهداشتی و همچنین سایر صنایع مدنظر می باشد.

چاپ کیسه های کامپوزیت چهار لایه

کیسه های کامپوزیت تولید شده توسط شرکت مدرن پک به دو صورت چاپ می شود؛ با کلیشه ژلاتینی و دستگاه فلگسو و یا با سیلندر حکاکی و دستگاه هلیو با بالاترین کیفیت بدون محدودیت قابلیت چاپ دارند بهتر است بدانید کیسه های کامپوزیت بدون چاپ و یا به صورت تک رنگ تولید می شود.

کاربرد کیسه های کامپوزیت

این کیسه ها جهت بسته بندی: گرانول، کنسانتره، بذر و کود، صنایع غذایی (حبوبات، برنج، چای و ...) ، صنایع لبنی، خوراک دام و طیور، آبزیان، مواد معدنی، پودرهای مکانیزه، بنتونیت، چسب کاشی، مواد شیمیایی، فسفات ها، سولفات ها، کربنات ها، پیگمنت ها و .... مورد استفاده قرار می گیرد.

چهارلایه ای که تشکیل دهنده کیسه های کامپوزیت می باشد عبارت است از گونی PP، پلی اتیلن PE، کاغذ و پلی اتیلن PE. این چهارلایه مقاوم در تهیه کیسه های کامپوزیت باعث شده است تا رطوبت به داخل کیسه ها نفوذ نکند و مقاومت آن نسبت به پاکت های معمولی بسیار بیشتر شود

اطلاعات تماس شرکت مدرن پک

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

۰۲۱-۲۶۲۴۴۵۳۱ ۰۲۱-۲۶۲۴۴۹۳۴