بسته بندی خوراک دام و طیور

بسته بندی خوراک دام و طیور

جیره های طیور به سه شکل آردی، کرامیل و پلت تولید می‌گردند. درفرم آردی، مواد اولیه غذایی جیره به شکل آسیاب شده هستند. در ساخت پلت (پیش دان، پس دان، میان دان)، جیره آسیاب شده با کمک بخار آب، داغ و مرطوب شده سپس با فشار از دستگاه پلت زنی عبور کرده مجددا سرد می شود و در نهایت به صورت استوانه ای کوچک در اندازه های مختلف شکل می گیرد. اگر پلت های درشت به وسیله غلتک مخصوص خرد گردند محصول بین دان آردی و پلت حاصل می گردد که به آن کرامیل گفته می شود.

کیسه های کامپوزیت جهت بسته بندی خوراک دام و طیور

برای بسته بندی این خوراک دام و طیور می توان از کیسه های کامپوزیت استفاده کرد. این کیسه ها دارای مقاومت بسیار بالا در برابر پرتاب، نور، رطوبت، باکتری ها و نفوذ قارچ بوده و در ضمن دارای بالاترین کیفیت چاپ بدون محدودیت در تغییر رنگ و تصویر می باشد. این کیسه ها به دو صورت دوخت نخی و ته پاکتی تولید می گردد همچنین برای تنوع در طراحی این قابلیت وجود دارد که بافت کیسه بصورت تیوپینگ در پشت کیسه و در کنج و همچنین در داخل گاست کیسه قرار بگیرد. کیسه های کامپوزیت تولید شده توسط شرکت مدرن پک ضمن دارا بودن کیفیت بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جهت سفارش کیسه های کامپوزیت برای بسته بندی خوراک دام و طیور می توانید با شرکت مدرن پک تماس بگیرید؛ این شرکت با سابقه بالا در تولید کیسه های کامپوزیت جز یکی از معتبرترین برندها می باشد.

اطلاعات تماس شرکت مدرن پک

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

۰۲۱-۲۶۲۴۴۵۳۱ ۰۲۱-۲۶۲۴۴۹۳۴